Creeper Crew Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Creeper Crew Forums

Hey guys welcome to my forum website, currently hosted on forumotion, I am CreepaKubs (aka LolManKuba) and I'll see you on the forums!
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Jak u siebie.

Go down 
AuthorMessage
scorpion

scorpion


Posts : 1
Join date : 2012-06-10
Location : Polska

Jak u siebie. Empty
PostSubject: Jak u siebie.   Jak u siebie. EmptySun Jun 17, 2012 6:27 pm

Witam Kubę i wszystkich którzy tu zawitają. Do Ciebie Kuba mam prośbę w sprawie gry minetest.
Światów zepsułem tyle że w kosmosie się nie pomieszczą, instaluję grę z Git hub a potem trochę przypadkowe mody
i zawsze kończy się to katastrofą, gdy myślę że jest OK to po wgraniu następnego moda który mnie się podoba
wyskakują nieprawidłowości i gra do kosza. Proszę napisz jaka wersja gry i jakie podstawowe mody zainstalować
aby było dobrze, obiecuję że nie będę za bardzo natarczywy, ale ta gra jest raczej dla programistów a ja jestem bardzo zielony.
Poza tym myślę że było by sporo graczy gdyby ta gra była w komplecie, ja wiem że dla ciebie to może być troch naiwna sprawa
bo ty na tym się dobrze znasz ale wierz mi że dla laików takich jak ja to jest naprawdę problem.
Pozdrawiam.
Back to top Go down
 
Jak u siebie.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Creeper Crew Forums :: Other Languages/Inne języki/d'autres langues/andere Sprachen :: Polish/Polski-
Jump to: